DOMINIK

Jsem Dominik, od kickboxu jsem se dostal až k fitness, kterým se živím jako osobní trenér již osmým rokem. Chceš nabrat svalovou hmotu, či shodit na váze, nebo zlepšit svou kondici a zdraví? Máš cíle a nevíš jak na ně? Nebo jen chceš aby tvé tréninky dávaly smysl? Kontaktuj mě a vymyslíme osobní tréninky nebo online spolupráci. 💪🏻

Certifikace:
- Instruktor fitness
- Silový trénink
- Zdravotní cvičení
- Cvičení pro těhotné a po porodu
- Vývojová kineziologie

,,Dobrý trenér dokáže změnit hru, skvělý trenér dokáže změnit celý život.’’

KONTAKT: 605706225

Lenka

Jmenuji se Lenka a fitness se věnuji přes 20 let, ale ani běh, plavání, kolo a spoustu dalších sportů mne není cizí. Mám ráda filozofii zdravého životního stylu a vše co kolem toho patří 😊

Profesní vzdělání a úspěchy:

 • Absolventka VOŠ Akademie tělesné výchovy a sportu obor manager sportu.

 • Závodnice v profesionální divizi IFBB Elite Pro

 • 2x absolutní vítěz v kategorii bodyfitness

 • 1. místo IFBB Elite Pro master Řím

 • 2x 4.místo Mistrovství světa IFBB Elite Pro master

 • 3. místo Mistrovstvi světa IFBB Elite Pro master

Specifikace a osvědčení:

 • instruktor fitness

 • práce s obézními klienty

 • cvičení s těhotnými ženami

 • kruhové tréninky

 • výživa, suplementace

 • masérský kurz

KONTAKT603878749

Kris

Jmenuji se Kristýna a jsem fitness trenérka, studentka navazujícího magisterského programu na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a učitelka tělesné výchovy. V Royal Fitness vedu osobní a kruhové tréninky.

Sport byl vždy mým největším koníčkem, a tak jsem se mu rozhodla věnovat nejen ve volném čase, ale také v profesním životě. Ve světě fitness se pohybuji již delší dobu, v minulosti jsem působila několik let jako konzultant zdravého životního stylu. Baví mě nejen oblast tréninku, ale také výživy.

Osobní trénink:

Pokud se chceš hodit do formy, zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si třeba zlepšit fyzickou kondici, neboj se mi ozvat! Vymyslím ti individuální plán, který bude brát v potaz všechny tvoje potřeby i možnosti.

Skupinové lekce:

Lekce kruhových tréninků obsahuje 10 stanovišť, díky kterým si procvičíš celé tělo a pořádně se zapotíš. Na každém stanovišti nalezneš cvik na jinou svalovou partii, než na stanovišti předchozím. Součástí jsou silové cviky, ale také cviky na obratnost a vytrvalost. Lekce jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, každý cvik má totiž několik možných variant.

Tel. číslo: 720225464

IG: kristyna.pichlova

FB: Kristýna Pichlová

Helča

Ahoj, jmenuji seHelča a jsem certifikovaná fitness trenérka. Fitness zasahuje do mého fungování v každodenním životě. Sportu se věnuji od malička, několik let jsem hrála tenis a bruslila, později jsem tyto sporty vyměnila za fitko.  Sama se ve svém tréninku věnuji nabírání svalové hmoty a rozvoji síly. K tomu pravidelně zařazuji kardio prvky.

Aktivně se zajímám o zdravý životní styl, cvičení i stravování a v těchto oblastech se neustále dále vzdělávám.

Doraž ke mně na hodinu, ráda Tě tam uvidím! Každý je vítán! 

Absolvované kurzy: trenérský kurz (Ronnie.cz), Dřep a tah (FitPraha), Dosáhni naturálního maxima (Institut moderní výživy)

Specializace: trénování začátečníků, trénink pro ženy, nabírání svalů, redukce hmotnosti

KONTAKT: 602464620