stroje royal fitness

Při výběru strojů do našeho fitness centra jsme se rozhodli jít cestou profesionality a jednoduchosti bez složitého a zdlouhavého nastavování funkcí. Oslovili jsme výrobce profesionálních fitness strojů a společně vytvořili stroje vlastní značky Royal Fitness, které splňují ty nejvyšší standardy a svým jednoduchým a funkčním designem zapadnou do našeho celkového konceptu.

Na své si zde přijdou milovníci kardia, silové zóny a najdete zde i prostor pro tréninky s vlastní váhou v naší funkční zóně. 

Podporu při cvičení Vám nabídnou naši profesionální osobní trenéři.

Seznam strojů (foto ochutnávka níže):

Silová zóna:

Stroje na posilování dolní části těla: kotoučový Leg press horizontální, kotoučový Leg press lineární, cihličkový na předkopávání, cihličkový na zakopávání, cihličkový na přinožování/ roznožování, kotoučový na dřepy s pásem, kotoučový Hip Thrust na hýžďové svaly, kotoučový na lýtkové svalstvo.

Stroje na posilování horní části těla: cihličkový pro tricepsové extenze, cihličkový Camber Curl triceps, cihličkový na shyby s dopomocí, kotoučový Biceps Curl, kotoučový Incline Pec Fly na posilování prsních a deltových svalů, kotoučový stroj tlaky na ramena vsedě, kotoučový pákový stroj tlaky na prsa vsedě, kotoučový stroj pro izolaterální tlaky na hrudník posilování širokým úchopem, kotoučový stroj šikmé přítahy s oporou hrudníku na procvičení zádových svalů, posilovací stroj k procvičení zádových svalů vsedě, kotoučový stroj Lat Pulldown na posilování zádového svalstva, posilovací stroj na břicho pro zkracovačky se zátěží.

Olympijská plochá lavice, set jednoruček od 1 kg do 50 kg, polohovatelné lavice, ploché lavice, římská lavice, posilovací věž s 8 stanovišti, stojan na dřepy.

Funkční zóna:

Sprinterská dráha z umělého trávníku, zátěžové saně, multifunkční posilovací klec, kettlebelly, ploy boxy, trx, posilovací gumy, balanční míče, medicinbaly, zátěžové vaky, bosu, podložky pod tělo, ...

Kardio zóna:

1x Air bike se vzduchovým odporem, 1x cyklotrenažér, 5x běžecké pásy, 2x nekonečné schody, 1x veslovací trenažér, 1x běžkařský trenažér, 1x bezmotorový běžecký pás s odporem, 1x lezecký trenažér, 1x ergometr